IMAGITO
IMAGITO

faq

Czy aby stworzyć stronę internetową w systemie IMAGITO konieczna jest umowa?
Tak. Umowa jest konieczna. Tworzenie stron internetowych w Imagito jest wprawdzie usługą "pay-as-you-go", jednak z staramy się lojalnie przywiązać do naszych Klientów na okres przynajmniej 24 miesięcy. Istnieje oczywiście możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy. W takiej sytuacji Klient uiszcza ustaloną w umowe opłatę gwarancyjną.
Czy otrzymam fakturę za wykonaną usługę?
Oczywiście. Imagito jest normalnie działającą zgodnie z polskim prawem firmą.
Czy tworzenie strony internetowej w Imagito wiąże się z ukrytymi kosztami?
Nie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa była krystalicznie czysta. Staramy się możliwie jasno opisać oferowane pakiety.
Czy Imagito oferuje bezpłatny okres usługi?
Niestety nie. Ponieważ tworzone przez nas strony internetowe nie działają w oparciu o system szablonów, a każda stworzona strona internetowa jest indywidualnie projektowana dla każdego z Klientów osobno.
Czy możliwe jest przejęcie strony www na własność?
Oczywiście - tak. W parze z każdą stworzoną przez nas stroną idzie umowa. W umowe określane są warunki "wykupienia" takiej strony. Najczęściej podajemy kwotę określającą zwykłą wartość serwisu internetowego w tradycyjnej wycenie. W sytuacji, kiedy Klient chce "wykupić" stronę prosimy o uregulowanie należności wynikającej z owej wyceny, następnie prosimy o podanie danych dostępowych do serwera i przenosimy stronę zgodnie z życzeniem Klienta. Do wykupionych domen również nie roszczymy praw, bez problemów zgadzamy się na dokonanie cesji domeny.
Czy możliwa jest późniejsza aktualizacja stworzonej strony?
Tak. W ramach zakupionego pakietu możliwa jest aktualizacja treści merytorycznej serwisu. Zmiana oprawy graficznej nie jest możliwa po jej akceptacji.
Jak przebiega proces tworzenia strony www?
Pierwszym etapem jest skompletowanie wszystkich niezbędnych materiałów merytorycznych. W dalszej kolejności nasi graficy przystępują do opracowania projektu graficznego strony internetowej. Jest to jeden z najważniejszych etapów, ponieważ ma on wpływ na przyszły wygląd strony. Po akceptacji projektu graficznego "przerabiamy" przygotowany projekt do postaci działającej strony internetowej. Ostatnim etapem jest publikacja witryny w sieci.
Czy istnieje potrzeba zakupu domeny?
Tak i nie. Jest to uzależnione od wybranego pakietu. W pakiecie PREMIUM oferujemy naszym Klientom domenę internetową w cenie usługi. W pozostałych pakietach to Klient ponosi ten niewielki kosz. Oczywiście w przypadku, kiedy Klient nie posiada domeny służymy pomocą w jej zakupie oraz każdorazowo w konfiguracji domeny
Czy istnieje potrzeba zakpu konta hostingowego?
Nie. Konto hostingowe wchodzi w skład oferowanej usługi.
Czy możliwe będzie utworzenie skrzynki pocztowej?
Oczywiście, że tak. Liczba skrzynek pocztowych oraz ich pojemność uzależniona będzie od wybranego pakietu.
Jeśli macie Państwo inne pytania lub wątpliwości zachęcamy do zadania ich. Zapewne udzielimy wyczerpującej odpowiedzi.

dane kontaktowe

jeśli możemy Państwu w czymś pomóc prosimy o kontakt

IMAGITO-logotyp

tel. 695 076 275
e-mail: info@imagito.com
NIP: 691 213 08 99
REGON 020172665

Numer konta:
mBank 03 1140 2004 0000 3202 4498 5060
Współpracujemy z Klientami z całej Polski. Nie będziemy jednak ukrywać, iż w głónej mierze są to przedsiębiorstwa z zachodniej części kraju.
Na uwagę zasługuje także fakt, iż posiadamy także Klientów z terenu Niemiec - konkretnie Görlitz, Bautzen i Dresden.
Nasz serwis www korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

więcej zamknij